CA-4S-30A-B Lithium 18650 BMS Battery Protection Board 30A 14.8V 12.8V 4s Bms Board
BMS Battery Protection Board
298 views
Chat Now
4S 30A 14.8V Lithium 18650 Battery Protection Board with Balanced 4S 12.8V LiFePO4 Product Description: Specifications: Type:Dc Dc Converter Brand:Creatall Charging Voltage:3.6V * 4 = 14.4V Nominal ... View More
Messages of visitor LEAVE A MESSAGE
Chat Now
Learn More
Related Videos
BMS Battery Protection Board
Original Brand 3 Channel (2.1) Home Amplifier with Aluminium Material for Superior Audio Quality
Home Amplifier
SR-8800 5.1 Channel Home Amplifier with Private Mold and OEM Brand Customization 00:25
SR-8800 5.1 Channel Home Amplifier with Private Mold and OEM Brand Customization
Home Amplifier
2000W 6 (5.1) Channel Home Amplifier with Plastic Metal Aluminum Alloy Construction 00:27
2000W 6 (5.1) Channel Home Amplifier with Plastic Metal Aluminum Alloy Construction
CA-2408A 24V8A 200W Full Power Switching Power Supply Board AC220V to DC24V Converter 00:20
CA-2408A 24V8A 200W Full Power Switching Power Supply Board AC220V to DC24V Converter
Amplifier Board Module
5.1CH 120W*2+25W*3 HIFI Power Amplifier with Optical Coaxial Input, BT 5.0, Super Bass, for Home Theater Karaoke Party 00:15
5.1CH 120W*2+25W*3 HIFI Power Amplifier with Optical Coaxial Input, BT 5.0, Super Bass, for Home Theater Karaoke Party
AV-628 Professional 2.1 Channel 600W Home Coaxial Subwoofer Amplifier High-Power Model BT Fiber Optic Receiver Cross-Border 00:27
AV-628 Professional 2.1 Channel 600W Home Coaxial Subwoofer Amplifier High-Power Model BT Fiber Optic Receiver Cross-Border
AV-326BT 2-Channel Mini Style 220V/110V Home Amplifier 800W Power BT Wireless Car Audio Stage Sound Quality 00:27
AV-326BT 2-Channel Mini Style 220V/110V Home Amplifier 800W Power BT Wireless Car Audio Stage Sound Quality
2.0 Channel 2*100W BT 5.0 RGB Light Adjustable Treble Bass High-Power Linear Amplifier New Digital Stereo Home Mini Hifi 00:21
2.0 Channel 2*100W BT 5.0 RGB Light Adjustable Treble Bass High-Power Linear Amplifier New Digital Stereo Home Mini Hifi
TDA7297 Version B DC 9-15V 15W*2 Stereo Dual Channel Digital Amplifier Audio Board 02:54
TDA7297 Version B DC 9-15V 15W*2 Stereo Dual Channel Digital Amplifier Audio Board
Amplifier Board Module
Ca-155 10-30v Led Backlight Driver Board Led inverter for Light Adjustment 00:45
Ca-155 10-30v Led Backlight Driver Board Led inverter for Light Adjustment
LED TV Parts
D10 BT Amplifier audio board for 12V 24V dartzeel Mono Subwoofer Amplificador Karaoke 00:25
D10 BT Amplifier audio board for 12V 24V dartzeel Mono Subwoofer Amplificador Karaoke
TPA3110 High Power Audio Amplifier Board 15W*2 DC 8-18V 00:43
TPA3110 High Power Audio Amplifier Board 15W*2 DC 8-18V
CA-6965 Bluetooth Audio Receiver Module Universal Micro USB 5V MP3 BT decoder board 00:11
CA-6965 Bluetooth Audio Receiver Module Universal Micro USB 5V MP3 BT decoder board